Nauczyciele
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2010/2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2010/2011

Dyrektor Szkoły 

Pan Ryszard Stępkowski (historia, wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Mariola Centkowska (religia)

p. Halina Dondalska (j. polski, muzyka)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, świetlica, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Monika Morawska (j. angielski)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, historia)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2009/2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2009/2010

Dyrektor Szkoły

Pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Mariola Centkowska (religia)

p. Marcin Cisek (j. angielski)

p. Halina Dondalska (j. polski, muzyka)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Eliza Krępeć (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, świetlica, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, historia)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2008/2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2008/2009

Dyrektor Szkoły

pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Mariola Centkowska (religia)

p. Halina Dondalska (j. polski, muzyka)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Eliza Krępeć (biologia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, świetlica)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2007/2008 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2007/2008

Dyrektor Szkoły

pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Tomasz Centkowski (muzyka)

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Agnieszka Figas (pedagog szkolny, świetlica)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Małgorzata Hejman (plastyka)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

ks. Władysław Kozubek (religia)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Damazego Waldemara
Jutro: Dagmary Aleksandry

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content