Nauczyciele
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2008/2009 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2008/2009

Dyrektor Szkoły

pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Mariola Centkowska (religia)

p. Halina Dondalska (j. polski, muzyka)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Eliza Krępeć (biologia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, świetlica)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2007/2008 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2007/2008

Dyrektor Szkoły

pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Tomasz Centkowski (muzyka)

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Agnieszka Figas (pedagog szkolny, świetlica)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Małgorzata Hejman (plastyka)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

ks. Władysław Kozubek (religia)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2006/2007 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2006/2007

Dyrektor Szkoły

Pan Ryszard Stępkowski (wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

ks. Władysław Kozubek (religia)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, świetlica)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Tomasz Thiede (sztuka)

p. Beata Wesołowska (matematyka)

p. Katarzyna Więtczak (j. angielski)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2005/2006 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2005/2006

Dyrektor Szkoły

Pani Halina Małecka (fizyka)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

ks. Władysław Kozubek (religia)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka, fizyka, informatyka)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny)

p. Roman Mroczkowski (sztuka. świetlica)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wychowanie fizyczne)

p. Beata Wesołowska (matematyka)

p. Katarzyna Więtczak (j. angielski)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, j. angielski)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 5

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Gawla Florentyny
Jutro: Malgorzaty Wiktora

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content