Nauczyciele
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2014/2015

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp., świetlica)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz., świetlica) - do listopada

p. Milena Trojanowska (j. niemiecki)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2013/2014

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Małgorzata Bielicka (biblioteka)

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Lidia Kania (j. niemiecki)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka, świetlica)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz., świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, muzyka, zajęcia artystyczne)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2012/2013

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz.)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, muzyka, zajęcia artystyczne)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szafrańska Andżelika   

Rok szkolny 2011/2012

Dyrektor Szkoły

Pan Ryszard Stępkowski (historia, wychowanie fizyczne)

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

p. Mariola Centkowska (religia)

p. Halina Dondalska (j. polski, muzyka)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Monika Morawska (j. angielski)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS)

p. Anna Piernik (biblioteka)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

p. Beata Wyborska (j. rosyjski, historia)

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 5

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Albiny Zdzislawy
Jutro: Olimpii Lazarza

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content