Nauczyciele
Nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 listopada 2018 00:48

                    Rok szkolny 2018/2019                    

Dyrektor Szkoły

Pan Janusz Graczyk

Zastępca Dyrektora

Pani Anna Krajewska (przyroda)

 Zastępca Dyrektora

Pani Beata Wyborska (historia) 

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 01:03
 
Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 listopada 2018 00:47

Rok szkolny 2017/2018

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (historia, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Joanna Drążek (j. niemiecki)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, świetlica)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

ks. Sebastian Tomczak (religia)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 00:56
 
Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 września 2016 09:41

Rok szkolny 2016/2017

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (historia, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Joanna Drążek (j. niemiecki)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, świetlica)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

ks. Sebastian Tomczak (religia)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: sobota, 17 września 2016 09:49
 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 września 2015 00:27

Rok szkolny 2015/2016

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Joanna Drążek (j. niemiecki)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, świetlica)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 23:59

Rok szkolny 2014/2015

Dyrektor Szkoły

Pani Marietta Kapelińska

Zastępca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zajęcia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejności alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzisław Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria Głowacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp., świetlica)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Małgorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczyński (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do życia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Paweł Popławski (fizyka, świetlica)

p. Małgorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard Stępkowski (historia, wych. fiz., świetlica) - do listopada

p. Milena Trojanowska (j. niemiecki)

p. Mikołaj Werner (j. angielski)

p. Beata Wesołowska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: środa, 09 września 2015 00:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Albiny Zdzislawy
Jutro: Olimpii Lazarza

Dziennik elektroniczny

Czas

Ulti Clocks content