Przywieźliśmy ze stolicy super nagrody dla szkoły PDF Drukuj Email

DSC_07732 marca, we wtorek, wyjechaliśmy do Warszawy, aby odebrać nagrody za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „ Drugie życie elektrośmieci” . Wyjechaliśmy kilka minut po godzinie ósmej. Przez całą drogę byliśmy bardzo podekscytowani. Niby żartowaliśmy, śmialiśmy się, ale tak naprawdę każdy z nas zadawał sobie pytanie jak to będzie. Podróż przebiegła bez przeszkód, przed Bibliotekę Narodową, gdzie przewidziano galę i konferencje podsumowująca konkurs, przyjechaliśmy na czas. Chcę dodać, że nasz wyjazd był możliwy, ponieważ zafundował go nam pan wójt – Janusz Zaremba.

Wchodzimy do dużej auli, większość miejsc była już zajęta, gdyż  inne drużyny – laureaci przybyły do stolicy przed nami. Uroczystość podsumowująca konkurs i  konferencja  zaczęły się punktualnie o godz. 12. Najpierw były okolicznościowe powitania i przemówienia organizatorów konkursu oraz jurorów.DSC_0799 Ich wypowiedzi były ilustrowane prezentacjami multimedialnymi. Wreszcie nadszedł moment ważny dla nas – wręczenie nagród. Były dyplomy, gratulacje, a dla każdego z nas miły upominek: MP4 i I-pody. Nasi nauczyciele – opiekunowie konkursu i członkowie drużyny dostali po aparacie fotograficznym. Ale najważniejszą była nagroda wywalczona przez nas dla szkoły: laptop, rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, kolorowa drukarka laserowa i monitor LSD – Nagród uzbierało się za 7200 zł. W drodze powrotnej, już w doskonałych humorach, zatrzymaliśmy się na krótki poczęstunek w Mc”Donaldzie i  szczęśliwie dojechaliśmy do Bądkowa, skąd zabrali nas nasi rodzice.

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym konkursie. Bardzo dziękuję mieszkańcom naszej gminy za pomoc w zbiórce, bo to również spowodowało, że dla siebie i szkoły oraz naszej miejscowości osiągnęliśmy tak wiele. Marta Brzezińska

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Boguslawa Tekli
Jutro: Gerarda Teodora

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content