Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 114 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777638

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

„Dzień Dziecka” w naszej szkole PDF Drukuj Email

IMG 2751

   31 maja 2019 roku na wszystkich uczniów i przedszkolaków Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bądkowie czekała moc atrakcji i wspaniałej zabawy z okazji „Dnia Dziecka”. Działająca w naszej szkole Rada Rodziców zadbała o świetną organizację tego dnia. Dzieci mogły korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i basenu z kulkami, które są szczególnie dla młodszych niesamowitym przeżyciem. Ponadto uczniowie mogli liczyć na słodkie przekąski m.in. watę cukrową i popcorn, oraz wodę mineralną. Uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieci były najbardziej adekwatnym podziękowaniem. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.(B.O)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content