Nasza szkoła uczestniczyła w Konferencji naukowo - metodycznej „Polak - patriota - obywatel” w WSHE we Włocławku (13.11.2007) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Maciej Suchara   

logo_projektu Jeszcze w październiku przyszło do naszej szkoły zaproszenie do udziału w Konferencji naukowo-metodycznej pod nazwą„Polak - patriota - obywatel” oraz w warsztatach im towarzyszących. I nic w tym dziwnego, ponieważ nasz nauczyciel historii uczestniczył od wiosny tego roku w tworzeniu tego projektu w K-PCEN. 

listo043

A ponieważ jego część warsztatowa dotyczyła zadań, jakie 35 uczniów realizuje w projekcie „Przyjaznej szkoły” – dlatego musieliśmy tam być. 13 listopada od samego rana wraz z opiekunami: J.Nowakowskim i J. Graczykiem – uczniowie uczestniczyli w Konferencji. Czy był to dobry pomysł i czy warto było – niech opowiedzą sami uczestnicy – każdy bowiem z ważniejszych przedsięwzięć „Przyjaznej szkoły” pisze relacje, opisuje swoje wrażenia. (JN)


 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Heleny Wieslawy
Jutro: Emilii Iwony

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content