Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777636

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Mobilne Centrum Edukacyjne w naszej szkole PDF Drukuj Email

20190516 181758

   Mobilne Centrum Edukacyjne (MCE) jest przeznaczone dla osób, które interesują się edukacyjnymi programami europejskimi i najnowszymi technologiami. W trakcie zajęć, prowadzonych w nowoczesnej przestrzeni szkoleniowej między innymi przez ekspertów programu Erasmus+ oraz eTwinning, można było zanurzyć się w świecie wirtualnej nauki, odkryć tajniki robotyki lub nauczyć się podstaw programowania.

   Takie właśnie centrum zawitało w dniu 17 maja 2019r. do naszej szkoły. Uczniowie mogli zapoznać się z nowinkami dotyczącymi edukacji, bo istotnym elementem Mobilnego Centrum Edukacyjnego są zajęcia z wykorzystania nowoczesnych technologii dopiero wkraczającymi do szkół. W trucku można było skorzystać m.in. z tabletów, interaktywnej tablicy oraz podłogi, kostki iMO-LEARN, okularów do wirtualnej rzeczywistości oraz robotów do nauki programowania.

   Szkoda, że nie wszyscy uczniowie mogli skorzystać z takiej możliwości ale podyktowane to było wymogami organizacyjnym narzuconymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. MCE - truck jest to pierwszy tego typu pojazd szkoleniowy w Polsce, który odwiedza placówki edukacyjne w całej Polsce. To, że Mobilne Centrum Edukacyjne przyjechało do naszej szkoły było dużym sukcesem. (dyr.)

 

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content