Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743114

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

„Doktor Dolittle i jego zwierzęta” czyli filmowe safari PDF Drukuj Email

20190327 111940.jak-zmniejszyc-fotke pl

   27 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych i drugich wybrały się do teatru Centrum Kultury „Browar B” we Włocławku na interaktywne widowisko multimedialne poprowadzone przez aktorów Teatru Show z Łodzi.

   Doktor Dolittle i pies Jip, którego zobaczyliśmy na scenie opowiedzieli wspaniale o swoich przygodach. Dowiedzieliśmy się jak udzielać pomocy zwierzętom i ludziom, nauczyliśmy się korzystać z numeru 112, a także przekonaliśmy się jak można dotrzeć do Afryki. Za pomocą latającej kamery zrealizowaliśmy projekt naukowy mający na celu odkrycie i uratowanie nieznanego zagrożonego gatunku zwierzęcia.

   Wszystkie dzieci nie tyle z uwagą obserwowały, co przede wszystkim aktywnie uczestniczyły w prezentowanym spektaklu, przez co stał się on jeszcze ciekawszy. Uczniowie mieli możliwość zaobserwowania jak powstaje film, a także dowiedzieli się jak pracować z kamerą i mikrofonem. Z wybranymi uczestnikami na żywo nakręcono sceny, które zostaną wmontowane w przygody bohatera i drogą mailową rozesłane do opiekunów.

   Dla wszystkich była to niesamowita dawka wiedzy i doświadczenia związanego z powstawaniem filmowej fabuły oraz nauka o próbie porozumiewania się z innymi mimo istniejących barier.(B.O)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content