Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777657

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Komunikat PDF Drukuj Email

   Zakończyły się egzaminy, które w naszej szkole przebiegły bez żadnych zakłóceń. Chciałbym jeszcze raz podziękować uczniom za zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do egzaminów, rodzicom za okazaną pomoc. Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, którzy mimo akcji strajkowej trwającej w naszej szkole umożliwili uczniom klas trzecich gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej bezstresowe zdanie tego ważnego w ich życiu egzaminu.

   Informuję, że od 18.04.2019r. rozpoczyna się wiosenna przerwa świąteczna. 18,19, 23 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych. Jednak dla uczniów klas I-VIII i III gimnazjum, którym rodzice nie mogą zapewnić w tych dniach opieki, zorganizowane zostaną w godz. 7.00-15.00 zajęcia opiekuńcze. Przedszkole i oddziały zerowe pracują zgodnie z przyjętym planem. Organizacja Związkowa zadeklarowała kontynuację akcji strajkowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie, w związku z tym prowadzenie zajęć jest utrudnione. Przepraszam rodziców za zaistniałe problemy i dziękuję za zrozumienie wynikających ze strajku trudności.

   Przypominam o śledzeniu informacji w środkach masowego przekazu nt. przebiegu rozmów rządu ze stroną społeczną, a także informacji na stronie internetowej szkoły (informacje będą aktualizowane na bieżąco).

Dyrektor szkoły

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content