Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777628

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Egzaminy gimnazjalne zakończone PDF Drukuj Email

   Zakończyły się zmagania gimnazjalistów z testami. W naszej szkole egzamin przebiegał bez żadnych zakłóceń. Chciałbym podziękować uczniom za zdyscyplinowanie i odpowiedzialne podejście do egzaminów, rodzicom za okazaną pomoc. Pragnę szczególnie podziękować nauczycielom, którzy mimo akcji strajkowej trwającej w naszej szkole umożliwili gimnazjalistom bezstresowe przeprowadzenie tego ważnego w ich życiu egzaminu.

   Od poniedziałku rozpoczynają się egzaminy ósmoklasistów. W kolejnych komunikatach szczegółowe informacje. (dyr.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content