Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 110 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777673

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Dobrze cię widzieć całym i zdrowym PDF Drukuj Email

20190307 113845 Film1

   „Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna – realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” – której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

   W ramach projektu wszyscy uczniowie bądkowskiej szkoły podstawowej otrzymali od organizatorów kamizelki odblaskowe, które będą stanowić uzupełnienie ubioru dzieci, zwłaszcza po zmroku. Odblaski umożliwią dostrzeżenie najmłodszych w ciemności, co pomoże chronić przed potrąceniem przez samochód.

   Jednak samo bycie widocznym na drodze nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa, jeżeli dziecko nie wie w jaki sposób powinno poruszać się w ruchu ulicznym. Tu nieoceniona jest rola osób dorosłych, w tym rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy nauczą najmłodszych prawidłowych zachowań poza domem. Troska o bezpieczeństwo dzieci na drogach powinna prowadzić do kształtowania takich nawyków i zachowań wśród dzieci, aby w przyszłości, jako młodzi ludzie potrafili bezpiecznie i mądrze uczestniczyć w ruchu drogowym. (JK)

Animacja przygotowana przez organizatora, Fundację Narodowego Dnia Życia: Kliknij

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content