Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 167 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 742873

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Wyjazd do kina PDF Drukuj Email

IMG 20190222 120647

   W dniach 20.02 oraz 22.02 2019 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych 0„A”, 0B”, 0D” i 0E wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Multikina do Włocławka. Przedszkolaki obejrzały film animowany pt. „Jak wytresować smoka 3”.

   To bajkowa opowieść, która porywa widzów w niesamowitą podróż na smoczych grzbietach. Trzecia część Czkawki i Szczerbatka zachwyca olśniewającym obrazem oraz w ciekawy i mądry sposób uczy odpowiedzialności za bliskich i wykłada istotę prawdziwej przyjaźni. Poza czysto rozrywkowymi wrażeniami nasi najmłodsi widzowie podczas seansu mogli dowiedzieć się wiele wartościowych rzeczy na temat sensu dojrzewania i odpowiedzialności jaka wiążę się z miłością do bliskich.

   Uśmiechnięte buzie przedszkolaków były potwierdzeniem, iż bajka bardzo się podobała. Wyjazdy edukacyjne to możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy. To nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie. Po udanym seansie wszyscy w doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły.(JD)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content