Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 396 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743096

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Dzień Przyjaźni w przedszkolu PDF Drukuj Email

DSC05233

   14 lutego przedszkolaki z Bądkowa zaprosiły dzieci z Przedszkola w Pocierzynie. Estera Żywica – nauczycielka wychowania przedszkolnego ZSP w Bądkowie - powitała gości i wyjaśniła, że walentynki to czas okazywania przyjaznych uczuć swoim bliskim, przyjaciołom, rodzicom. Możemy dokonać tego różnymi sposobami. Dzieci wymieniły się walentynkowymi kartkami, otrzymały czekoladki, lizaki i pierniki w kształcie serduszek, a kolorem przewodnim dnia – był kolor czerwony.

   Dzień Przyjaźni odbywał się w ramach akcji ,,Czytanie na dywanie.” Dorota Witkowska - nauczycielka wychowania przedszkolnego oraz bibliotekarka z Przedszkola NSP w Pocierzynie odczytała opowieści o przyjaźni z książki Cz. Janczarskiego ,,Miś Uszatek i Przyjaciele.” Następnie bibliotekarka ZSP w Bądkowie - Małgorzata Bielicka zaprezentowała dzieciom zagadki o miłości i przyjaźni w świecie literatury.

   Kolejnym punktem programu była wspólna zabawa taneczna przeprowadzona przez Izabelę Lewandowską-Paliwodę – nauczycielkę muzyki. Przedszkolaki z Bądkowa nawiązały nowe kontakty i zostały zaproszone na rewizytę do Przedszkola w Pocierzyna. (M.B. i E.Ż)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content