Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777645

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Mały Miś w świecie wielkiej literatury PDF Drukuj Email

dmm1

   Wiemy jak ważne jest zachęcanie dzieci do czytania i poznawania wartości płynących z książek. Dlatego dzieci z oddziałów przedszkolnych przystąpiły do ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Jest to projekt zorganizowany we współpracy wydawnictwa Mac z miesięcznikiem "Bliżej Przedszkola", którego celem jest propagowanie idei głośnego czytania, wyrabianie nawyków czytelniczych oraz tworzenie warunków do różnej aktywności dzieci.

   Działania projektu zakładają, że każda grupa przedszkolna wybierze pluszowego misia i nada mu imię. Następnie miś wyposażony w dzienniczek podróży wędruje po domach przedszkolaków. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo czytają wybrany utwór i wpisują tytuł, a dzieci wykonują pamiątkowy rysunek. Inauguracja projektu odbyła się na imprezie z okazji święta "Pluszowego misia". Do czytania w szkole zapraszamy też honorowych gości. Gościliśmy już panią logopedę, artystów teatru "Pomarańczowy Cylinder" i rodziców. Czekamy na kolejne osoby, których nazwiska umieścimy w naszej kronice.

   Projekt jest zgodny z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz kierunkami polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2018/2019. Zachęcamy do udział rodziców oraz całą społeczność szkolną. (Wychowawcy oddziałów przedszkolnych)

dmm2

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content