Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777647

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Historia Maryi i Józefa PDF Drukuj Email

IMG 5920

   W piątek 21.12. 2018 r w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie z bożonarodzeniowym przesłaniem dla uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości wystąpili uczniowie klasy IIIa i IIa szkoły podstawowej, prezentując na scenie jasełka oraz przepiękne kolędy.

   W specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenografii ukazującej ludzi podążających do Betlejem, młodzi aktorzy przedstawili scenę narodzin Chrystusa. Był św. Józef, Maryja, królowie i pastuszkowie. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia na noc.

   Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku. Piękny śpiew kolęd i pastorałek uświadomił wszystkim, że święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

   Po zakończeniu spektaklu głos zabrał dyrektor szkoły, który podziękował uczniom za występ i nauczycielom za przygotowanie jasełek oraz złożył wszystkim życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyli się także zaproszeni goście: ks. kanonik - Antoni Tabak, Przewodnicząca Rady Gminy - p. Elżbieta Figas oraz proboszcz parafii w Łowiczku - Krzysztof Kaźmierczak. (M.U.,B.Ć.)

   W przygotowaniu elementów scenografii pomógł nam pan Marek Koniuszek z firmy Eko-Drew z Żabieńca, za co w imieniu społeczności szkolnej składam specjalne podziękowania. (dyr.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content