Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 113 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 777661

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Stroiki bożonarodzeniowe - warsztaty florystyczne u maluchów PDF Drukuj Email

IMG 7040

   18 grudnia dzieci z grupy przedszkolnej miały okazję uczestniczyć w warsztatach florystycznych prowadzonych przez p. Larysę Kotowską, która posiada certyfikat ukończenia kursu florystycznego. Celem zajęć było przekazanie dzieciom podstawowych wiadomości z zakresu bukieciarstwa. Pokazały one dzieciom różnorodność form, kształtów, kolorów i struktur roślin. Maluchy doskonaliły również zdolności manualne, a także uczyły się wrażliwości na otaczającą przyrodę. Zdobyte wiadomości i umiejętności były solidnym fundamentem do wykonywania stroików bożonarodzeniowych.

   Pierwszym etapem pracy było wbijanie świerkowych gałązek w jabłka. Sprawiało to dzieciom wiele trudności, ale nikt się nie poddał. Następnie każdy samodzielnie, zgodnie z wskazówkami p. Larysy uzupełniał swój stroik. W stroikach znalazły się: świeże gałązki świerku, wstążki, gwiazdy, szyszki, pomarańcze, koraliki, błyszczące bombki, lśniące łańcuchy i inne elementy dekoracyjne. Zachwytom nie było końca, ponieważ maluchy w swą pracę włożyły całe serce.

   Na pewno prace dzieci ozdobią nie jeden stół świąteczny, miejmy nadzieję, że w zacisze każdego domu wprowadzą miłą rodzinną i przyjemną atmosferę.(E.Ż.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Alana Kaliksta
Jutro: Teresy Jadwigi

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content