Go?cimy

NaszÄ… witrynÄ™ przeglÄ…da teraz 6 goĹ›ci 

Statistics

UĹĽytkownikĂłw : 25
Artykułów : 1404
Zakładki : 6
Odsłon : 859304

Nadchodz?ce wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

PDF Drukuj Email

siat1

   Tradycyjnie w „Miko?ajki” zagrali?my charytatywnie w siatkówk? na rzecz uczniów naszej szko?y. W tych meczach spotka?y si? zespo?y dziewcz?t z klas IIIA i IIIB gimnazjum i reprezentacja szko?y dziewcz?t z dru?yn? kadry pedagogicznej. „Zwyci?zcami” naszego szkolnego spotkania byli?my wszyscy.

siat2

   W Witowie siatkarki uczestniczy?y w Turnieju o Puchar Dyrektora Szko?y zajmuj?c III miejsce. Nasza dru?yna po bardzo wyrównanych meczach (maj?c pi?ki setowe) uleg?a Gimnazjum nr.1 w Radziejowie i Gimnazjum w Witowie oraz wygra?a 2:0 z Poloni? Byto?. Dziewcz?ta wyst?pi?y w nast?puj?cym sk?adzie: Ewelina Kwiatkowska (kapitan zespo?u), Weronika Chlewicka, Wiktoria Nowak, Zuzanna Nowak, Marta Paliwoda, Weronika Lewandowska, Patrycja Skowro?ska, Oliwia Machalska. Gratulacje dla siatkarek oraz serdeczne podzi?kowania dla Pani El?biety Chlewickiej, Pana Andrzeja Nowaka i Pana Krystiana Nowaka za pomoc w dowozie uczennic na zawody. (Z.E.)

 

Imieniny

Pami?taj o z?o?eniu ?ycze?!!! Dzi?: Augustyna Juliana
Jutro: Jaromira Justa

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content