Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 742835

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Przedszkolaki w sali komputerowej PDF Drukuj Email

IMG 6238

   12 października Dzień Bezpiecznego Komputera. Dzieci z grupy przedszkolnej uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych przygotowanych przez p. Łukasza Nowakowskiego – nauczyciela informatyki oraz p. Aleksandrę Kamińską – praktykantkę. Maluchy zapoznały się z wieloma ciekawostkami dotyczącymi komputera m.in. z czego się składa. Dzieci poprzez zabawę "Kłebuszek" dowiedziały się czym w ogóle jest sieć internetowa, by potem omówić plusy i minusy Internetu. Przedszkolaki rozmawiały również o zasadach obowiązujących w sieci. Dowiedziały się m.in. czym są emotikony, do czego służą i w jaki sposób z nich korzystać. Nauczyciele przygotowali zabawy na tablicy interaktywnej m.in. odgadywanie ukrytej bajki na obrazku oraz rozwiązywanie krzyżówki, której hasłem był: komputer. Na zakończenie zajęć każdy mógł namalować na tablicy co tylko chciał, otrzymał kolorowankę oraz słodkość.

   Dzień Bezpiecznego Internetu to kolejna z akcji przeprowadzanych w naszym przedszkolu mająca na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństwa, jakie czekają na nie w dzisiejszych czasach.

   Życzymy Wam, drodzy rodzice i dzieci, bezpiecznego serfowania w Sieci, szanowania innych jej użytkowników i tego, aby posługiwanie się nowinkami technologicznymi m.in. z Internetu nie „pochłaniało” Was całkowicie, lecz dawało możliwość mądrego, rozsądnego korzystania z dóbr nowoczesności. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: RODZICU UWAŻAJ, CO TWOJE DZIECKO ROBI PRZY KOMPUTERZE!!! (A.K.) i (Ł.N.)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content