Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743162

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w oddziałach przedszkolnych PDF Drukuj Email

IMG 1386

   W poniedziałek 5 listopada, w oddziałach przedszkolnych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Przypomniał on, jak ważne są bajki w życiu każdego przedszkolaka. Sprawiają, że świat dziecka staje się barwny i radosny. Bajki wzbogacają wyobraźnię, pobudzają zainteresowanie otaczającym światem ludzi i zwierząt, są żródłem wrażeń i emocji, które często zostają w naszej pamięci i wspomnieniach na całe życie.

   Tego dnia dzieci przybyły do szkoły przebrane w piękne bajkowe stroje. Rozwiązywano zagadki dotyczące bajkowych bohaterów, śpiewano piosenki, odbyły się zabawy i improwizacje muzyczne. Pani Dorota Strzelecka, opiekunka Koła Czytelniczego, przeczytała dzieciom bajkę o Czerwonym Kapturku, której zakończenie wszyscy znamy ale z ochotą słuchamy po raz kolejny. Odbył się też bal postaci z bajek, rozdane zostały cukierki a na koniec dzieci wykonały prace plastyczne związane z bohaterami baśni i bajek.

   Przeniesienie w ten zaczarowany świat sprawiło przedszkolakom dużo radości. Dzieci tego dnia były bardzo aktywne, otwarte, radosne i szczęśliwe. Doskonała atmosfera, praca pań z oddziałów przedszkolnych i piękne stroje przygotowane przez rodziców naszych przedszkolaków, dostarczyły wszystkim wiele wrażeń, wpomnień i pozytywnej energii. R.B.

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content