Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743209

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM – MAŁYM POLAKIEM PDF Drukuj Email

IMG 1471

   Dzieci z oddziałów przedszkolnych w naszej szkole w ostatnim czasie rozpoczęły działania dotyczące obchodów 100 lecia Niepodległości Polski. W ramach tego przystąpiliśmy do Międzynarodowego Projektu „Piękna Nasza Polska Cała”. Podjęliśmy szereg przedsięwzięć w tym zakresie. W każdej sali przedszkolnej jest akcent narodowy w formie gazetki lub plakatu. Okna naszych sal również udekorowane są biało – czerwonymi sercami. Uwieńczeniem obchodów był udział w szkolnym konkursie plastycznym „Polska mój dom – moja ojczyzna”. Oto laureaci tego konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych:

I miejsce – Kacper Kozłowski, Franio Szczupakowski i Gabrysia Skowrońska;
II miejsce- Zosia Gapska, Oliwia Zaremba, Agata Kumor;
III miejsce – Staś Danielewski, Nina Kowalska, Piotrek Danielewski;

Wyróżnienia: Zosia Wróblewska, Jaś Podlewski, Kuba Wicher, Mateusz Wochna, Oliwia Gapska, Wojtek Szczęsny i Amelka Piasecka .

Poza tym braliśmy udział w wydarzeniu „Rekord dla Niepodległej” i w dniu9 listopada o godz. 11:11, wspólnie z całą społecznością szkolną odśpiewaliśmy hymn narodowy.

   Były to dla nas wielkie emocje i dobra lekcja patriotyzmu. Cała akcja miała na celu budowanie wspólnoty narodowej. Dziękujemy wszystkim wychowawczyniom z oddziałów przedszkolnych za zaangażowanie i przeprowadzenie działań projektowych.

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content