Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743154

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

„…Za to, że jednak i że pomimo…” PDF Drukuj Email

IMG 1034

„Za to, że jednak i że pomimo,
za to, że z sercem, za to że z nami,
za dni zdobione szczęścia chwilami,
za tę cierpliwość z duszą rozdartą
i za tę wiarę, że jednak warto,
DZIĘKUJEMY.”

   Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Bądkowie uczczono 12 października 2018 r. uroczystą akademią, która zgromadziła w sali gimnastycznej wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli władz gminnych: wójta, pana Ryszarda Stępkowskiego, przewodniczącego Rady Gminy, pana Dariusza Skierkowskiego, oraz przewodniczącego Komisji Oświaty i Kultury, pana Marcina Wesołowskiego. Uroczystość uświetniła także obecność pani Haliny Małeckiej, emerytowanej dyrektor bądkowskiego gimnazjum i szkoły podstawowej.

   Święto Edukacji Narodowej to wspaniała okazja, żeby podziękować za przekazaną wiedzę, za trud włożony w kształtowanie uczniowskich serc i umysłów. Swą wdzięczność bądkowska młodzież wyraziła w krótkim przedstawieniu. Gromkie brawa wzbudziły scenki kabaretowe z życia szkoły, a także piękny pokaz walca wiedeńskiego w wykonaniu uczniów klas ósmych. Uroczystość dopełniły również wiersze i piosenki zaśpiewane z głębi serca przez wszystkich występujących. Przyłączając się do życzeń Samorząd Uczniowski wręczył nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty.

   Po występie głos zabrał dyrektor szkoły i zaproszeni goście. Następnie pan wójt i pan dyrektor wręczyli nagrody zasłużonym nauczycielom. Uroczystość została przygotowana przez panią Izabelę Lewandowską – Paliwodę i panią Joannę Kwiatkowską. (JK)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content