Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1402
Zakładki : 6
Odsłon : 743199

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW PDF Drukuj Email

IMG 1024

   „WCZORAJ PRZEDSZKOLAKI, DZISIAJ PIERWSZAKI” – takie hasło przewodnie towarzyszyło uczniom klas pierwszych podczas ich ślubowania. Odbyło się ono 12 października 2018 roku w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na początku najmłodsi uczniowie zaprezentowali część artystyczną podczas której przedstawiali się, a recytując wiersze i śpiewając piosenki udowadniali, że są gotowi, aby zostać uczniami. Następnie w obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, uczniów klas II-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

   Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek na sali Gminnego Ośrodka Kultury przygotowany przez rodziców uczniów klas pierwszych. Wszystkim Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy samych sukcesów w drodze do zdobywania wiedzy. (M.S.)

   Uroczystość ta stała się również okazją do złożenia życzeń z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla wszystkich osób związanych z oświatą. Życzenia złożyli ksiądz proboszcz parafii Łowiczek Krzysztof Kaźmierczak, Wójt Gminy Bądkowo, dyrektor szkoły i rodzice. Zostały wręczone nagrody dla nauczycieli oddziałów przedszkolnych i klas I-III. (dyr.)

 

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Franciszka Joanny
Jutro: Marii Cezarego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content