Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1308
Zakładki : 6
Odsłon : 638796

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Sukces naszych uczniów w konkursie „Mój ojciec – dobrze być razem” PDF Drukuj Email

tata

zdjęcie ze strony: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/informacje-prasowe/32751-o-roli-ojca-w-rodzinie

   19 czerwca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu odbyło się rozdanie nagród laureatom IV edycji konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”organizowanego przez Departament Spraw Społecznych, Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego i Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

   Zadaniem uczestników konkursu było napisanie pracy, w której przedstawią w pozytywny sposób wizerunek ojca oraz ojcostwo z perspektywy dziecka. Laureatami tego konkursu zostali uczniowie klas drugich naszego gimnazjum: Julia Jabłońska – I miejsce, Kacper Graczyk – II miejsce oraz Martyna Kumor – wyróżnienie. Konkurs na pracę pisemną skierowany był do  młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

   Przedsięwzięcie miało na celu zauważenie rangi, jaką w życiu młodych ludzi odgrywa ojciec, ale także dostrzeżenie wiążących się z tą rolą wyzwań i wynikającej z niej odpowiedzialności. Podczas uroczystości goście mogli uczestniczyć w wykładach na temat ojcostwa oraz rodziny. Tak duża liczba nagrodzonych uczestników z naszej szkoły to zasługa opiekunki uczniów - pani Haliny Dondalskiej. (KG)

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Arnolda Jozefa Konrada
Jutro: Leona Ludomira

Dziennik elektroniczny

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content