Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1362
Zakładki : 6
Odsłon : 694295

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Wymalowaliśmy sukces PDF Drukuj Email

20180516 145656

   W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Do PSZOK tylko krok” organizowanym przez Przedsiębiorstwo Segregacji i Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Toruniu. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: maluszki miały wykonać kolorowankę z zadaniem ekologicznym, uczniowie klas IV-VI – komiks, a najstarsi – plakat. Nasi uczniowie bardzo aktywnie przystąpili do pracy i przygotowali 230 prac, które zostały wysłane na konkurs. Taka ilość pozwoliła nam na zajęcie II miejsca w kategorii szkół (decydowała ilość wysłanych prac). Na konkurs nadesłano 4696 prac.

   W rywalizacji indywidualnej laureatką została Martyna Kumor z kl. IIa gimnazjum. Martynie gratulujemy kolejnego sukcesu. Wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy przygotowali prace oraz nauczycielom wspierającym ich w realizacji tego projekty serdecznie dziękuję. Beata Wesołowska

 

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Jana Wiktora
Jutro: Heleny Wieslawy

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content