Nauczyciele


Nauczyciele Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w roku szkolnym 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 listopada 2018 00:48

                    Rok szkolny 2018/2019                    

Dyrektor Szko?y

Pan Janusz Graczyk

Zast?pca Dyrektora

Pani Anna Krajewska (przyroda)

 Zast?pca Dyrektora

Pani Beata Wyborska (historia) 

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 01:03
 
Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 listopada 2018 00:47

Rok szkolny 2017/2018

Dyrektor Szko?y

Pani Marietta Kapeli?ska

Zast?pca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (historia, zaj?cia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejno?ci alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Joanna Dr??ek (j. niemiecki)

p. Zdzis?aw Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria G?owacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, ?wietlica)

p. Ma?gorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczy?ski (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do ?ycia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Pawe? Pop?awski (fizyka, ?wietlica)

ks. Sebastian Tomczak (religia)

p. Miko?aj Werner (j. angielski)

p. Beata Weso?owska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: wtorek, 20 listopada 2018 00:56
 
Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 17 września 2016 09:41

Rok szkolny 2016/2017

Dyrektor Szko?y

Pani Marietta Kapeli?ska

Zast?pca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (historia, zaj?cia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejno?ci alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Joanna Dr??ek (j. niemiecki)

p. Zdzis?aw Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria G?owacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, ?wietlica)

p. Ma?gorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczy?ski (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do ?ycia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Pawe? Pop?awski (fizyka, ?wietlica)

ks. Sebastian Tomczak (religia)

p. Miko?aj Werner (j. angielski)

p. Beata Weso?owska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: sobota, 17 września 2016 09:49
 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 09 września 2015 00:27

Rok szkolny 2015/2016

Dyrektor Szko?y

Pani Marietta Kapeli?ska

Zast?pca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zaj?cia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejno?ci alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzis?aw Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Joanna Dr??ek (j. niemiecki)

p. Maria G?owacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp.)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia, ?wietlica)

p. Ma?gorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczy?ski (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do ?ycia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Pawe? Pop?awski (fizyka, ?wietlica)

p. Ma?gorzata Strzelecka (religia)

p. Miko?aj Werner (j. angielski)

p. Beata Weso?owska (matematyka, plastyka)

 
Nauczyciele Gimnazjum w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 23:59

Rok szkolny 2014/2015

Dyrektor Szko?y

Pani Marietta Kapeli?ska

Zast?pca Dyrektora d/s gimnazjum

Pani Beata Wyborska (j. rosyjski, zaj?cia artystyczne)

 

Nauczyciele w kolejno?ci alfabetycznej:

 p. Halina Dondalska (j. polski)

p. Zdzis?aw Etynkowski (wychowanie fizyczne)

p. Maria G?owacka (chemia, geografia)

p. Janusz Graczyk (technika, informatyka, edukacja dla bezp., ?wietlica)

p. Ewa Junczys (biologia, chemia)

p. Ma?gorzata Kwiatkowska (pedagog szkolny, wych. fiz.)

p. Andrzej Kuczy?ski (matematyka)

p. Wioletta Niemczyk (j. angielski)

p. Józef Nowakowski (historia, WOS, wychowanie do ?ycia w rodzinie)

p. Anita Przywitowska (j. polski)

p. Pawe? Pop?awski (fizyka, ?wietlica)

p. Ma?gorzata Strzelecka (religia)

p. Ryszard St?pkowski (historia, wych. fiz., ?wietlica) - do listopada

p. Milena Trojanowska (j. niemiecki)

p. Miko?aj Werner (j. angielski)

p. Beata Weso?owska (matematyka, plastyka)

Poprawiony: środa, 09 września 2015 00:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4

Imieniny

Pami?taj o z?o?eniu ?ycze?!!! Dzi?: Anieli
Jutro: Jakuba Justyna

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Czas

Ulti Clocks content