Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 104 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1382
Zakładki : 6
Odsłon : 709558

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Strona główna gimnazjum
Trzecia - ostatnia część egzaminu gimnazjalnego PDF Drukuj Email

    Przed nami trzecia i ostatnia część egzaminu gimnazjalistów która odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019r (piątek).

Godzina 9.00 – język angielski (część podstawowa)

Godzina 9.00  język niemiecki (część podstawowa)

 

Godzina 11.00 – język angielski (część rozszerzona)

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Good Luck! :)       Viel Erfolg! :)

Dyrektor Szkoły

egz02

egz01

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dzień egzaminów gimnazjalistów 12 kwietnia i dni egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzamin gimnazjalny - dzień drugi PDF Drukuj Email

W dniu 11 kwietnia 2019r. kontynuowane będą w naszej szkole egzaminy gimnazjalne.

Godzina 9.00 – Przedmioty przyrodnicze
Godzina 11.00 – Matematyka

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Powodzenia gimnazjaliści! :)

 

Dyrektor Szkoły

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dni egzaminów gimnazjalistów 11,12 kwietnia i egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Egzamin gimnazjalny PDF Drukuj Email

W dniu 10 kwietnia 2019r. rozpoczynają się w naszej szkole egzaminy gimnazjalne.

Godzina 9.00 – Historia i Wos
Godzina 11.00 – J. polski

   Proszę gimnazjalistów o przybycie na egzamin z odpowiednim wyprzedzeniem (około godz. 8.30). Udział w egzaminie jest obowiązkowy. Uczniom zdającym egzamin zapewniony będzie w przerwie ciepły posiłek.

Powodzenia! :)

 

Dyrektor Szkoły

Rozkład jazdy autobusów szkolnych (kliknij link)

   Dni egzaminów gimnazjalistów 10, 11,12 kwietnia i egzaminu ósmoklasisty 15, 16,17 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

 
Kolejny dzień strajku PDF Drukuj Email

   Informuję, że Organizacja Związkowa zadeklarowała kontynuację Akcji Strajkowej w dniu 9 kwietnia 2019r. (wtorek) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

   Przepraszam rodziców za zaistniałe problemy i dziękuję za zrozumienie wynikających ze strajku trudności.

   W dalszym ciągu mogą wystąpić problemy z zapewnieniem opieki dzieciom w szkole. Zajęcia dydaktyczne najprawdopodobniej nie będą odbywały się według planu. Dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki, na terenie szkoły zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńcze. Autobusy rano kursują zgodnie z rozkładem jazdy.

Dyrektor szkoły

 

   Przypominam, że w dniu 10 kwietnia rozpoczynają się egzaminy gimnazjalne.

   Dni 10 kwietnia, 11 kwietnia i 12 kwietnia to czas egzaminów dla gimnazjalistów i zarazem dni wolne od zajęć dydaktycznych dla pozostałych uczniów w naszej szkole, zgodnie z publikowanym wcześniej harmonogramem (PDF)

- rozkład jazdy autobusów w dniach egzaminów (PDF)

 
Strajk PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo!

   Informuję, że Organizacja Związkowa przekazała stanowisko o rozpoczęciu w dniu 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) AKCJI STRAJKOWEJ w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie, która trwać będzie do odwołania.

   W związku z powyższym od poniedziałku mogą wystąpić problemy z zapewnieniem opieki dzieciom w szkole. Proszę o wzięcie pod uwagę konieczność zapewnienia dzieciom opieki w domu i zapoznania z informacją zawartą w zakładce poniżej INFORMACJA DLA RODZICÓW.

   Proszę śledzić informacje w środkach masowego przekazu nt. przebiegu rozmów rządu ze stroną społeczną, a także informacje na stronie internetowej szkoły - informacje będą aktualizowane na bieżąco. W przypadku braku porozumienia i nieodwołania akcji strajkowej, najprawdopodobniej nie będzie lekcji wg planu, a jedynie zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki. (dyr.)

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW  - kliknij

 
Rekolekcje 2019 PDF Drukuj Email

   Organizacja zajęć w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie w dniach Rekolekcji Wielkopostnych.

 

Poniedziałek (01.04.2019r.)

8.00 - spowiedź dla dzieci szkoły podstawowej
8.30 – Msza św. dla klas I-V szkoły podstawowej
12.00 – Spowiedź dla uczniów klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum
12.15 - Msza św. dla klas VI-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

Wtorek (02.04.2019r.)

8.30 – Msza św. dla klas I-V szkoły podstawowej
12.00 - Msza św. dla klas VI-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum

 

   Autobusy kursują zgodnie z rozkładem jazdy, w pozostałych godzinach lekcje odbywają się zgodnie z planem. Proszę nauczycieli i wychowawców o zapewnienie opieki uczniom podczas drogi do i z kościoła oraz i Mszy Rekolekcyjnych. (dyr.)

 
Zapisy do klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020 PDF Drukuj Email

 

Szanowni Państwo!

 

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Bądkowie informuje,

że rozpoczął się nabór kandydatów do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej w Bądkowie.

Wymagane dokumenty można pobrać

ze strony internetowej szkoły (Pliki do pobrania)

lub w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 - 15.30.

Szczegółowe informacje w załączniku regulamin

lub sekretariacie szkoły.

 

Pliki do pobrania:

   Harmonogram rekrutacji (PDF)

   Regulamin rekrutacji (PDF)

   zał. nr 1- zgłoszenie dziecka zamieszkałego w obwodzie (PDF)

   zał. nr 1a - oświadczenie o miejscu zamieszkania (PDF)

   załącznik 2 - zgłoszenie/wniosek o przyjęcie dziecka sześcioletniego (PDF)

   załącznik 2a - oświadczenie (obowiązek szkolny) (PDF)

   załącznik 3 - wniosek (spoza obwodu) (PDF)

   załącznik 4 - oświadczenie woli (PDF)

 
Dobrze cię widzieć całym i zdrowym PDF Drukuj Email

20190307 113845 Film1

   „Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna – realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” – której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży.

   W ramach projektu wszyscy uczniowie bądkowskiej szkoły podstawowej otrzymali od organizatorów kamizelki odblaskowe, które będą stanowić uzupełnienie ubioru dzieci, zwłaszcza po zmroku. Odblaski umożliwią dostrzeżenie najmłodszych w ciemności, co pomoże chronić przed potrąceniem przez samochód.

   Jednak samo bycie widocznym na drodze nie gwarantuje pełnego bezpieczeństwa, jeżeli dziecko nie wie w jaki sposób powinno poruszać się w ruchu ulicznym. Tu nieoceniona jest rola osób dorosłych, w tym rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy nauczą najmłodszych prawidłowych zachowań poza domem. Troska o bezpieczeństwo dzieci na drogach powinna prowadzić do kształtowania takich nawyków i zachowań wśród dzieci, aby w przyszłości, jako młodzi ludzie potrafili bezpiecznie i mądrze uczestniczyć w ruchu drogowym. (JK)

Animacja przygotowana przez organizatora, Fundację Narodowego Dnia Życia: Kliknij

 
Pożegnaliśmy karnawał PDF Drukuj Email

IMG 8420

   O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. Nasze przedszkolaki też uwielbiają taniec, zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu.

   Podczas balu przebierańców, którym pożegnaliśmy karnawał, wszystkie dzieci tańczyły w rytm znanych dziecięcych oraz popularnych utworów, brały udział w konkursach i czasami nam trudno było dotrzymać im kroku… Przy tak cudownej zabawie towarzyszyły na panie animatorki z KLAUNOLANDII.

   Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie zabrakła pięknych strojów. Na balu zdecydowanie dominowały księżniczki i „superbohaterowie”. Tańczyliśmy solo i parami z podskokami i obrotami – jednym słowem była zabawa i się działo. (A.Sz.)

 
Nasze sukcesy w Konkursie o Wielkich Polakach PDF Drukuj Email

IMG 20190301 125715

   Tegoroczna edycja Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu o Wielkich Polakach przebiega pod hasłem: „Bohater Polski Niepodległej Marian Rejewski – życie, dzieło i pamięć na tle historii Polski XX i XXI wieku”.

   W etapie rejonowym konkursu, który odbył się 14 lutego 2019r. naszą szkołę reprezentowali: Martyna Kumor z klasy IIIa, Justyna Salamońska z klasy IIIb, Aleksandra Świercz z klasy IIIb i Jakub Rosiński z klasy VIIIb. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się: Martyna Kumor, która uzyskała 86 punktów oraz Justyna Salamońska - 85 punktów.

   W środę (27.02.2019) w KP CEN w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu o Wielkich Polakach. Martyna zajęła pierwsze miejsce w rejonie (powiaty: miasto Toruń, toruński i aleksandrowski) i jako zwyciężczyni etapu otrzymała główną nagrodę - rower. Nasze uczennice odebrały również pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy sukcesu!

   Finał konkursu o Wielkich Polakach odbędzie się 21 marca 2019r. w Toruniu. Trzymamy mocno kciuki za Martynę i Justynę. Powodzenia! (B.W.)

 
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny z nagrodami PDF Drukuj Email

km

   Pierwszego marca 2019 roku już piąty raz uczestniczyliśmy w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w Lubrańcu. Do konkursu, który odbył się w trzech kategoriach (klasa VII i VIII oraz III gimnazjum), przystąpiło 58 uczniów z 6 szkół. Przez 90 minut uczniowie zmagali się z zestawem 5 zadań.

   Również w tym roku wśród nagrodzonych znaleźli się nasi najlepsi matematycy. Wśród uczniów klas VII pierwsze miejsce zdobył Szymon Możdzeń, a jego kolega z klasy Mikołaj Patyk miejsce drugie. Najlepszym ośmioklasistą okazał się Arkadiusz Biernacki. W kategorii trzecich klas gimnazjalnych trzecie miejsce zdobyła Julia Jabłońska.

   Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, a pozostałym życzymy wytrwałości w przyswajaniu wiedzy matematycznej. Pewnie niektórzy za rok znowu pojadą do Lubrańca rozwiązywać wcale niełatwe zadania, ponieważ atmosfera konkursu sprzyja nawiązywaniu znajomości, zdobywaniu nowej wiedzy. Życzymy dalszych sukcesów! (AK)

 
„Leśne opowieści bardzo ważnej treści" PDF Drukuj Email

IMG 2308

   „Leśne opowieści bardzo ważnej treści" - Taki tytuł nosił spektakl teatralny w wykonaniu artystów teatru „Pomarańczowy Cylinder" z Torunia. Tym razem aktorzy zaprosili widownię do zwariowanego lasu, gdzie zwierzaki opowiedziały kilka ciekawych historii z pouczającą puentą. Mądry kruk Karol, miś, pszczółka i wiewiórki, poprzez zabawę uczyły ważnych prawd, które jak się okazuje są bardzo uniwersalne i obowiązują także w ludzkim świecie. Mogliśmy wiec przypomnieć sobie jak należy zachować się w różnych sytuacjach, co to znaczy przyjaźń, tolerancja, poszanowanie czyjejś własności, czy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

   Przedstawienie miało charakter humorystyczny, nie zabrakło dowcipów, komizmu sytuacyjnego i spontanicznej reakcji publiczności, która w doskonałych humorach z żalem pożegnała aktorów. A.M.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 17

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Marka Elzbiety
Jutro: Gerwazego Protazego

Dziennik elektroniczny

Sprawozdania finansowe ZSP

Reklama

Projekt

Reklama

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content