Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości 

Statistics

Użytkowników : 25
Artykułów : 1186
Zakładki : 6
Odsłon : 543388

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń


Designed by:

Strona główna gimnazjum
Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej PDF Drukuj Email

lub

   9 maja 2018r w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubaniu odbył Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Lubaniu. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych, 7 klas i 2-3 gimnazjum. Do konkursu przystąpiło wokaliści ze szkół z Bądkowa, Zbrachlina, Ustronia, Przywieczerzyna, Brudnowa, Włocławka, Lubania.

   II miejsce zajęła Weronika Chlewicka, uczennica klasy IIa Gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie. Uczennica zaprezentowała piosenke z filmu Miasto 44'' pt. Miasto''.

 
STO LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI PDF Drukuj Email

IMG 20180518 130554

   Uczennica klasy IIa ZUZANNA NOWAK wzięła udział w konkursie dla uczniów klas gimnazjalnych organizowanym przez Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku i zajęła w nim II miejsce. XVIII edycja tego konkursu nosiła tytuł:. „STO LAT NIEPODLEGŁEJ POLSKI - MÓJ REGION U PROGU NIEPODLEGŁOŚCI”.

   Celem konkursu było promowanie wartości patriotycznych, rozwijanie zainteresowań historycznych – odkrywanie historii i jej bohaterów w walce o niepodległość naszego regionu. Propagowanie multimedialnych technologii w praktycznych zastosowaniach, rozwijanie kreatywnego myślenia oraz rozwijanie zainteresowań.

   Warto podkreślić, że Zuzia w zeszłorocznej edycji konkursu także zdobyła II miejsce. Gratulacje!

Link do fotorelacji z wręczenia nagród:

http://zsel.edu.pl/wiadomosci/php_2017_2018/konk_inf_1.php

 
Wymalowaliśmy sukces PDF Drukuj Email

20180516 145656

   W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Do PSZOK tylko krok” organizowanym przez Przedsiębiorstwo Segregacji i Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Toruniu. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach: maluszki miały wykonać kolorowankę z zadaniem ekologicznym, uczniowie klas IV-VI – komiks, a najstarsi – plakat. Nasi uczniowie bardzo aktywnie przystąpili do pracy i przygotowali 230 prac, które zostały wysłane na konkurs. Taka ilość pozwoliła nam na zajęcie II miejsca w kategorii szkół (decydowała ilość wysłanych prac). Na konkurs nadesłano 4696 prac.

   W rywalizacji indywidualnej laureatką została Martyna Kumor z kl. IIa gimnazjum. Martynie gratulujemy kolejnego sukcesu. Wszystkim uczniom z naszej szkoły, którzy przygotowali prace oraz nauczycielom wspierającym ich w realizacji tego projekty serdecznie dziękuję. Beata Wesołowska

 
Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę PDF Drukuj Email

niveaZSP

   NIVEA już po raz 4. zaprasza do wyjątkowej, ogólnopolskiej akcji społecznej, w której nie tylko tworzy nowe miejsca zabaw, ale także uczy i rozwija talenty dzieci!

Zapraszamy do głosowania na naszą szkołę i podpowiadamy jak to zrobić.

 

1. Załóż konto na stronie: https://podworko.nivea.pl/ i kliknij w link aktywacyjny przesłany na maila.

2. Zaloguj się na stronie: https://podworko.nivea.pl/

3. Wybierz lokalizację: wpisując miejscowość Bądkowo

4. Kliknij Głosuj

Codziennie można oddać tylko jeden głos

Głosowanie trwa do 21.06.2018r.

Dziękujemy za głos!

 
Czytanie na dywanie PDF Drukuj Email

DSC05174

   W dniu 26 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu ,,Czytanie na dywanie”. Tym razem, w związku z przypadającym Dniem Tańca, pani Estera Żywica zaprosiła instruktorkę tańca zumby – panią Agnieszkę Matusiak. Opowiedziała ona dzieciom o swojej pasji, jaką jest taniec oraz zachęciła przedszkolaki do rozwijania ich własnych pasji i zainteresowań.

   Dzieci wysłuchały także książeczki Liane Schneider i Evy Wenzel-Burger "Zuzia uczy się tańczyć”, którą przeczytała Michasia Olszewska z Koła Przyjaciół Biblioteki.

   Jednocześnie pragnę poinformować, że w związku z trwającym remontem, biblioteka została tymczasowo przeniesiona do budynku gimnazjum. (M.B.)

 
Klasa 3 "b" pamiętała PDF Drukuj Email

IMG 0348

   Klasa 3 "b" pamiętała o Święcie Ziemi i w ramach realizacji edukacji społecznej,zdrowotnej w połączeniu z wychowaniem fizycznym dołożyła starań w uporządkowaniu miejscowego parku oraz szkolnego boiska. Finałem akcji było spożycie zdrowego napoju, koktajlu kefirowo-owocowego, który przygotowalismy po powrocie. Mamy nadzieję, iż " nauka nie pójdzie w las".! Anna Królikowska

 
W nagrodę pojadą do Rzymu PDF Drukuj Email

FB IMG 1523552511617

   W dniu 12 kwietnia 2018r. nasi uczniowie – Laureaci Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy „O Wielkich Polakach” - uczestniczyli w uroczystej gali w Centrum Edukacji Młodzieży im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku podsumowującej tegoroczną VI edycję konkursu. Bohaterką tegorocznej edycji była św. s. Faustyna Kowalska – Jej życie, misja Miłosierdzia Bożego i kult na tle historii Polski.

   Miło nam poinformować, że uczennica klasy drugiej naszego gimnazjum, Martyna Kumor, zajęła II miejsce. Na V miejscu znalazł się Igor Deptulski – uczeń klasy trzeciej. To właśnie oni po raz drugi w nagrodę pojadą na 11. dniową wycieczkę do Rzymu – śladami św. Jana Pawła II – po drodze odwiedzając najciekawsze miejsca w Czechach, Austrii i Włoszech. Ponadto uczniowie dostali także miłe upominki oraz z rąk Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymali zaświadczenia Laureata Konkursu Interdyscyplinarnego. Całość uroczystości uświetnił występ wokalny Martyny Kumor. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.(MK)

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 14

Imieniny

Pamiętaj o złożeniu życzeń!!! Dziś: Jana Boleslawa
Jutro: Bernarda Samuela

Projekty

Reklama

Nasza galeria

Czas

Ulti Clocks content